۱۳۹۸/۰۳/۲۲ اطلاعیه مهم برای تمامی مشترکین سرور مجازی و اختصاصی cPanel

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین سرورهای مجازی و اختصاصی دارای کنترل پنل سی پنل قائم هاستباتوجه به باگ منتشر شده سی پنل کلیه مشترکینی که ورژن سی پنل سرورهایشان پایین تر از ورژن v80.0.14 می باشد ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۲/۲۰ فروش ویژه سرور مجازی دیتاسنتر پارس آنلاین

فروش ویژه سرور مجازی های دیتاسنتر پارس آنلایندارای کیفیت بالا و مناسب با حد اقل قطعی و تداخل شبکه ای با کیفیتی برابر و بهتر از سرویس های دیتاسنتر آسیاتک مناسب جهت میزبانی وبسایت و اپلیکشین و ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ فروش ویژه سرویس های میزبانی از کشور فنلاند

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به درخواست مشتریان نسبت به ارائه سرویس از کشورهای مختلف ؛ هم اکنون سرویس های میزبانی هاست و نمایندگی میزبانی از کشور فنلاند نیز قابل ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ کاهش نرخ سرویس های وابسته به ارز

باسلام و احترام خدمت مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به اینکه نرخ سرویس های وابسته به ارز همچون سرور های مجازی و سرورهای اختصاصی خارج از کشور بدلیل افزایش نرخ ارز دارای افزایش تعرفه بوده , در حال ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۸/۱۱ اطلاعیه بروز رسانی نمایندگی های مستر , آلفا و سوپر آلفا ریسلر

باسلام و احترام خدمت نمایندگان گرامیقابل توجه کلیه نمایندگان سرویس های هاست اشتراکی سی پنل از نوع مستر ریسلر , آلفا ریسلر و سوپر آلفا ریسلرباتوجه به بروز رسانی های اخیر و عدم سازگاری ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۵/۰۸ بروز رسانی نرخ کلیه سرویس های خارج از کشور با نرخ روز ارز

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به نوسانات بیش از حد نرخ ارز که بوجود آمده نرخ کلیه سرویس های سرور مجازی های خارج از کشور و لایسنس های سرویس ها بر حسب نرخ روز پوند , یورو ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۲/۲۹ راه حل مشکل ریموت شدن به وی پی اس های ویندوزی

باسلام و احترام باتوجه به مشکلی که مدتی هست برای بسیاری از کاربران بوجود آمده , راه حل مشکل ریموت نشدن به سرور های ویندوزی به این شرح می باشد :در ابتدا از منوی run وارد gpedit.msc شوید Computer Configuration >> ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۲/۱۶ افزایش نرخ تمدید کلیه سرورهای مجازی خارج از کشور بدلیل افزایش نرخ ارز

باسلام و احترامباتوجه به افزایش نرخ ارز مخصوصا یورو که بیشترین سرویس های سرور مجازی المان و فرانسه و کانادا به یورو می باشد تا حدود 11 هزار تومان افزایش پیدا کرده و کلیه تعرفه های درج شده در سایت ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۱/۲۰ افزایش نرخ تمدید کلیه سرورهای اختصاصی خارج از کشور بدلیل افزایش نرخ ارز

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین سرورهای اختصاصی خارج از کشورمشترکین گرامی که از دیتاسنترهای خارج از کشور سرور اختصاصی خریداری کرده اند لطفا توجه داشته نمایند بدلیل افزایش نرخ ارز قبل از ... بیشتر »

۱۳۹۶/۰۷/۱۴ فروش ویژه هاست دایرکت ادمین ایران با کنترل پنل فارسی

فروش ویژه هاست دایرکت ادمین ایران ( دیتاستر آسیاتک )بهترین و بالاترین سرعت با آپتایم 100% بدون قطعی تضمینی این نوع سرویس میزبانی ویژه چت روم , سایت های فروشگاهی , و سایر اسکریپت هایی که نیاز به ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution