۱۳۹۸/۰۸/۲۸ فروش ویژه سرویس های میزبانی ایران

باسلام و احترامباتوجه به افزایش تقاضا جهت خرید سرویس های میزبانی ایران اماده ارائه انواع سرویس ایران با کیفیت بالا و بدون اختلال و مشکلات ارتباطی با خارج از کشور هستیمارائه سرورهای مجازی و ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۸/۲۸ قابل توجه متقاضیان سرویس های ایران

باسلام و احترامباتوجه به مشکلات گسترده در سرویس های خارجی و عدم در دسترس بودن ، اکثریت مشتریان گرامی قصد سفارش و خرید سرویس های ایران را دارندقبل سفارش هر گونه سرویس ایران به این نکات توجه ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۸/۲۷ نحوه تمدید سرویس های مشتریان در قائم هاست

باسلام و احترام خدمت تمامی کاربران گرامی قائم هاستباتوجه به مشکلات اخیر در اینترنت و عدم امکان تمدید و پرداخت صورتحساب سرویس ها ؛ مشکل فوق حل گردیده و کاربران با انتخاب درگاه پارسیان بدون مشکل ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ اطلاعیه تغییر سرور میزبانی فنلاند از SSD به NVMe

باسلام و احترامکلیه سایتهای سرویس میزبانی وب دیتاسنتر هتزنر فنلاند به سرور جدید NVMe دیتاسنتر فنلاند منتقل شدندهم اکنون از بالاترین سرعت و کیفیت میزبانی در هاست میزبانی nvme فنلاند بهرمند خواهید ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۷/۱۴ اطلاعیه برای مشترکین ریسلر آلمان

با سلام و احترامباتوجه به مشکل بوجود آمده در سرور نمایندگی NVMe آلمانکلیه بکاپ های موجود و سالم منتقل شده و سایتها در دسترس قرار گرفته شدهنمایندگانی که مشکل در سطح دسترسی نمایندگی و یا سایر ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۷/۰۱ فروش ویژه سرور مجازی NVMe

فروش ویژه سرور های مجازی ( نیمه اختصاصی NVMe )اگر به دنبال سرعت و کیفیت فوق العاده بالایی هستید , پیشنهاد ما سرورهای نیمه اختصاصی آلمان با هارد NVMe هستاین سرورها که با منابع 100% اختصاصی از بهترین نوع ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۳/۲۲ اطلاعیه مهم برای تمامی مشترکین سرور مجازی و اختصاصی cPanel

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین سرورهای مجازی و اختصاصی دارای کنترل پنل سی پنل قائم هاستباتوجه به باگ منتشر شده سی پنل کلیه مشترکینی که ورژن سی پنل سرورهایشان پایین تر از ورژن v80.0.14 می باشد ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۲/۲۰ فروش ویژه سرور مجازی دیتاسنتر پارس آنلاین

فروش ویژه سرور مجازی های دیتاسنتر پارس آنلایندارای کیفیت بالا و مناسب با حد اقل قطعی و تداخل شبکه ای با کیفیتی برابر و بهتر از سرویس های دیتاسنتر آسیاتک مناسب جهت میزبانی وبسایت و اپلیکشین و ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ فروش ویژه سرویس های میزبانی از کشور فنلاند

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به درخواست مشتریان نسبت به ارائه سرویس از کشورهای مختلف ؛ هم اکنون سرویس های میزبانی هاست و نمایندگی میزبانی از کشور فنلاند نیز قابل ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ کاهش نرخ سرویس های وابسته به ارز

باسلام و احترام خدمت مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به اینکه نرخ سرویس های وابسته به ارز همچون سرور های مجازی و سرورهای اختصاصی خارج از کشور بدلیل افزایش نرخ ارز دارای افزایش تعرفه بوده , در حال ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution