۱۳۹۸/۰۷/۱۴ اطلاعیه برای مشترکین ریسلر آلمان

با سلام و احترامباتوجه به مشکل بوجود آمده در سرور نمایندگی NVMe آلمانکلیه بکاپ های موجود و سالم منتقل شده و سایتها در دسترس قرار گرفته شدهنمایندگانی که مشکل در سطح دسترسی نمایندگی و یا سایر ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۷/۰۱ فروش ویژه سرور مجازی NVMe

فروش ویژه سرور های مجازی ( نیمه اختصاصی NVMe )اگر به دنبال سرعت و کیفیت فوق العاده بالایی هستید , پیشنهاد ما سرورهای نیمه اختصاصی آلمان با هارد NVMe هستاین سرورها که با منابع 100% اختصاصی از بهترین نوع ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۳/۲۲ اطلاعیه مهم برای تمامی مشترکین سرور مجازی و اختصاصی cPanel

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین سرورهای مجازی و اختصاصی دارای کنترل پنل سی پنل قائم هاستباتوجه به باگ منتشر شده سی پنل کلیه مشترکینی که ورژن سی پنل سرورهایشان پایین تر از ورژن v80.0.14 می باشد ... بیشتر »

۱۳۹۸/۰۲/۲۰ فروش ویژه سرور مجازی دیتاسنتر پارس آنلاین

فروش ویژه سرور مجازی های دیتاسنتر پارس آنلایندارای کیفیت بالا و مناسب با حد اقل قطعی و تداخل شبکه ای با کیفیتی برابر و بهتر از سرویس های دیتاسنتر آسیاتک مناسب جهت میزبانی وبسایت و اپلیکشین و ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ فروش ویژه سرویس های میزبانی از کشور فنلاند

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به درخواست مشتریان نسبت به ارائه سرویس از کشورهای مختلف ؛ هم اکنون سرویس های میزبانی هاست و نمایندگی میزبانی از کشور فنلاند نیز قابل ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۸/۲۵ کاهش نرخ سرویس های وابسته به ارز

باسلام و احترام خدمت مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به اینکه نرخ سرویس های وابسته به ارز همچون سرور های مجازی و سرورهای اختصاصی خارج از کشور بدلیل افزایش نرخ ارز دارای افزایش تعرفه بوده , در حال ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۸/۱۱ اطلاعیه بروز رسانی نمایندگی های مستر , آلفا و سوپر آلفا ریسلر

باسلام و احترام خدمت نمایندگان گرامیقابل توجه کلیه نمایندگان سرویس های هاست اشتراکی سی پنل از نوع مستر ریسلر , آلفا ریسلر و سوپر آلفا ریسلرباتوجه به بروز رسانی های اخیر و عدم سازگاری ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۵/۰۸ بروز رسانی نرخ کلیه سرویس های خارج از کشور با نرخ روز ارز

باسلام و احترام خدمت کلیه مشترکین گرامی قائم هاستباتوجه به نوسانات بیش از حد نرخ ارز که بوجود آمده نرخ کلیه سرویس های سرور مجازی های خارج از کشور و لایسنس های سرویس ها بر حسب نرخ روز پوند , یورو ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۲/۲۹ راه حل مشکل ریموت شدن به وی پی اس های ویندوزی

باسلام و احترام باتوجه به مشکلی که مدتی هست برای بسیاری از کاربران بوجود آمده , راه حل مشکل ریموت نشدن به سرور های ویندوزی به این شرح می باشد :در ابتدا از منوی run وارد gpedit.msc شوید Computer Configuration >> ... بیشتر »

۱۳۹۷/۰۲/۱۶ افزایش نرخ تمدید کلیه سرورهای مجازی خارج از کشور بدلیل افزایش نرخ ارز

باسلام و احترامباتوجه به افزایش نرخ ارز مخصوصا یورو که بیشترین سرویس های سرور مجازی المان و فرانسه و کانادا به یورو می باشد تا حدود 11 هزار تومان افزایش پیدا کرده و کلیه تعرفه های درج شده در سایت ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution